یک خبر خوب و یک خبر بد برای چشم‌انتظاران آیفون ۱۶

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همواره عمر باتری یکی از نقاط قوت اپل برای فروش دستگاه‌های تلفن‌همراه خود بوده‌است؛ از هنگامی که استیو جابز اولین آیفون را در سال ۲۰۰۷ معرفی کرد و گفت که این گوشی هوشمند "مدیریت انرژی فوق العاده‌ای" دارد، تا به امروز، این سنت پابرجا بوده‌است؛ با این حال آیفون ۱۶ پلاس ممکن است نتواند در آینده این سنت را حفظ کند.

سری جدیدی از افشاگری‌ها در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که مدل ۸۹۹ دلاری آیفون ۱۶ پلاس، که در اواخر تابستان عرضه می‌شود، ممکن است باتری کوچک‌تری نسبت به نسخه قبلی خود داشته باشد. انتظار می‌رود که مدل ۶.۷ اینچی آیفون پلاس که به عنوان یک گزینه سطح پایین‌تر در نسبت با آیفون‌های مدل پرو با قیمت پایه ۹۹۹ دلار در نظر گرفته می‌شود، دارای باتری ۹ درصد کوچک‌تر از مدل‌های قبلی خود باشد. انتظار می‌رود که سایر مدل‌های آیفون ۱۶ تا ۶ درصد افزایش ظرفیت باتری داشته باشند.

طیف رنگی آیفون ۱۶ گسترده‌تر از مدل‌های قبلی خواهد بود

یکی دیگر از شایعاتی که رسانه‌های اجتماعی در حال پرداختن به آن هستند، طیف رنگی آیفون ۱۶ پلاس است؛ گفته می‌شود که این تلفن‌همراه به جای پنج رنگ فعلی در هفت رنگ عرضه خواهد شد که عبارتند از، آبی، صورتی، زرد، سبز، سیاه، سفید و بنفش.

منبع: cnet

۲۲۷۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید