Code Center
بستن
ساید راست
بستن
ساید چپ

اعتراض به آزمون نظام مهندسی مرداد 94

پیرو برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی مرداد ماه 94، بدینوسیله اعلام می‌دارد دفترچه و کلید سوالات آزمون‌های مذکور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است. داوطلبان می توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌های آن، اعتراضات خود را با فرمت مندرج در فایل زیر حداکثر تا تاریخ 20 مرداد 1394 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمایند. لازم بذکر است از ارسال درخواست‌های تکراری جداً اجتناب نمایید. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسی سوالات حتی با ارسال یک مورد اعتراض نیز انجام می شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه کلیه شرکت‌کنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده پس از بررسی اعتراضات قطعی است و هیچگونه درخواستی در این خصوص قابل استماع نخواهد بود و متقاضیانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی نشده‌اند میتوانند در آزمون‌های آتی شرکت نمایند. به اعتراضاتی که بطور کامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تذکر: لطفاً نام فایل word را بر حسب شماره تلفن همراه خود ذخیره و ارسال نمایید.

بعنوان مثال:

09121111111.docx

برچسب ها:

3دیدگاه

 1. حمید می‌گه:

  معماری نظارت
  سوال 37طبق مبحث8 صفحه 68 بند4 الف ضخامت دیوار هر کدام ک بیشتر باشد صحیح میباشدگزینه2 صحیح میباشد.
  سوال 52 مبحث8 صفحه 48 بند8-5-5-5 شالوده بند ب محدودیتی برای فاصله پله ای شالوده مشخص نشده و 60 سانتیمتر منطقی نیس فاصله پله ای میتواند بیشتر باشد.

  • admin admin می‌گه:

   حمید عزیز
   برای اعتراض، باید همین متن را در فرمی که دانلود خواهید نمود پر کرده و حداکثر تا تاریخ 20 مرداد 1394 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمایید. ذکر اعتراض شما در اینجا اگر جهت اطلاع دوستان است، تشکر.

 2. علی می‌گه:

  سلام
  من از پاسخنامم عکس گرفته بودم
  الان جواب دو تا از سوالات جور در نمیاد