Code Center
بستن
ساید راست
بستن
ساید چپ

دانلود آموزش شبکه عصبی با نرم افزار Neuro Solution

در ادامه آموزش شبکه عصبی با استفاده از نرم افزار Neuro Solution را دانلود خواهید نمود. این آموزش 38 صفحه دارد و توسط آقای هومن بابا احمدی میلانی تهیه شده است.
فایل نتایج هم در این مجموعه قرار داده شده است.
نقل قول: شبکه عصبی از روش هایی است که امروزه در مهندسی عمران گسترش فراوانی یافته است. این امر را می توان با استفاده از نرم افزارهایی مانند متلب و یا Neuro Solution انجام داد. نرم افزار نرو سولوشن با اضافه شدن بر روی اکسل به کاربر قابلیت انجام شبکه عصبی را فراهم می کند. در لینک فایل زیر استفاده از شبکه ی عصبی برای پیش بینی یک سری داده های ورودی استفاده شده است. این فایل به صورت خیلی ساده برای آموزش تهیه شده است و در آن داده های ورودی دارای رابطه ی خطی می باشند و برای همین تابع ساده اگر از شبکه ی عصبی نامناسب استفاده شود، نتایج با خطای زیادی می دهد.

برچسب ها:

3دیدگاه

 1. احمد جهان بخشی می‌گه:

  با سلام:
  قبل از هر چیز از اطلاعات مفید علمی که در سایت گذاشتین تشکر میکنم و خواهشمندم در صورت امکان راهنمایی فرمایید از کجا می توانم بنده حقیر فیلم یا کتاب آموزش کلی در مورد نرم افزار neuro solution پیدا کنم.
  با تشکر
  09304355561

  • admin admin می‌گه:

   با سلام
   متاسفانه با این نرم افزار آشنایی ندارم. تا جایی که سرچ کردم کتاب فارسی ای در این مورد پیدا نکردم. اگه زبانتون خوبه می تونید از سایت ها یا کتاب ها و مقالات انگلیسی استفاده نمایید.
   موفق باشید

 2. جعفر قبادی می‌گه:

  سلام از اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم. من میخواستم بدونم چطور باید نرم افزار نروسولوشن را روی اکسل نصب کنم لطفا راهنماییم کنیم ممنونم